Lojera.com

Facebook Share Google Plus Share Twitter Share LinkedIn Share Pinterest Share StumbleUpon Share Reddit Share E-Mail Share

 • IP Server: 192.99.0.12 (See full)
 • Location: Montreal Canada (See map)
 • Registed: 2018-10-09 (3 years, 56 days)
 • Ping: 18 ms
 • HostName: ns2.beetux.com
 • DNS Server: ns3.beetux.com, ns2.beetux.com, ns1.beetux.com

Websites Hosted on 192.99.0.12

Tools Checker


 • Hostname: ns2.beetux.com
 • Country: Canada
 • City: Montreal
 • Postal: H3A
 • Latitude: 45.5063
 • Longitude: -73.5794
 • Email Abuse: No Emails

Port Scanner (IP: 192.99.0.12)

 › Ftp: 21
 › Ssh: 22
 › Telnet: 23
 › Smtp: 25
 › Dns: 53
 › Http: 80
 › Pop3: 110
 › Portmapper, rpcbind: 111
 › Microsoft RPC services: 135
 › Netbios: 139
 › Imap: 143
 › Ldap: 389
 › Https: 443
 › SMB directly over IP: 445
 › Msa-outlook: 587
 › IIS, NFS, or listener RFS remote_file_sharing: 1025
 › Lotus notes: 1352
 › Sql server: 1433
 › Point-to-point tunnelling protocol: 1723
 › My sql: 3306
 › Remote desktop: 3389
 › Session Initiation Protocol (SIP): 5060
 › Virtual Network Computer display: 5900
 › X Window server: 6001
 › Webcache: 8080

Top Keywords Suggestions

  › Lojera online
  › Lojera zbavitese
  › Lojerat popullore
  › Lojera per djem
  › Lojerat olimpike dimerore
  › Lojerat olimpike wikipedia
  › Lojerat popullore shqiptare

Top 10 related websites

Lojra online falas, Lojra Puzzle dhe Crosswords

Faqe interaktive që ofron lojëra online, teste personaliteti dhe puzzles tërheqëse, të cilat ju mund të luani falas.

DA: 14 PA: 14 MOZ Rank: 15

Go URL

Ca’ Lojera

Tenuta Ca’Lojera, of Tiraboschi family, means “house of wolves“. The winery makes wine only from its own grapes, 20 hectares of Lugana are located in the white clays that once were the bottom of the lake and on the first morainic hill Chardonnay, Merlot and Cabernet Sauvignon. The company produces about 160.000 bottles per year

DA: 16 PA: 16 MOZ Rank: 18

Go URL

Calojera

Tenuta Ca’Lojera, of Tiraboschi family, means “house of wolves“. The winery makes wine only from its own grapes, 20 hectares of Lugana are located in the white clays that once were the bottom of the lake and on the first morainic hill Chardonnay, Merlot and Cabernet Sauvignon. The company produces about 160.000 bottles per year

DA: 16 PA: 16 MOZ Rank: 19

Go URL

Lajmërojeni menjëherë Policinë nëse e shihni këtë person

Nov 14, 2021 · Lajmërojeni menjëherë Policinë nëse e shihni këtë person. Sinjali.com. 14 Nëntor 2021 10:44. Policia e Kosovës ka publikuar fotografinë e një të riu, i cili dyshohet se më 8 gusht 2021, rreth orës 01:40, ka therur me thikë një person në Gjakovë, raporton Gazeta Sinjali. Mirëpo, i riu i cili po dyshohet për “Lëndim të

DA: 11 PA: 50 MOZ Rank: 70

Go URL

Lojra online. Luaj falas

Këtu janë lojra online falas që do të ju dhe miqtë tuaj të çmuara një sasi të madhe të zgjedhjes, si dhe aftësinë për të shkarkuar lojra falas. Ne duam gjithashtu të njoftojë për faktin se për të luajtur të lirë nuk ka nevojë për t'u regjistruar, siç kërkohet nga faqet e tjera online lojrave.

DA: 16 PA: 16 MOZ Rank: 21

Go URL

COVID-19 mund t'i infektojë qelizat e veshit të brendshëm

Nov 03, 2021 · Sipas disa studiuesve, një infeksion i veshit të brendshëm mund të jetë një shkak i rëndësishëm i problemeve të lidhura me COVID-19 me dëgjimin dhe ekuilibrin. Në një studim të ri të botuar muajin e kaluar në revistën Nature Communication Medicine, autorët e këtij studimi shkruan se kanë ekzaminuar indin e veshit të brendshëm të […]

DA: 11 PA: 15 MOZ Rank: 31

Go URL

LOJRAT E KAZINOVE FALAS • Luaj 6000+ Lojëra bixhozi Falas

Lojra në shfletues pa shkarkim. Të gjitha lojrat falas të kasinos, të ofruara në uebsajtin tonë janë përpiluar posaçërisht për të kënaqur edhe lojtarët më kërkues. Si të tilla, këto lojra falas të kasinos luajnë menjëherë në shfletuesin tuaj duke përdorur teknologjinë më të fundit dhe të shpejtë. Pra, nuk ju duhet

DA: 20 PA: 20 MOZ Rank: 27

Go URL

Hakohet posta elektronike e FBI-së, dërgohen qindra …

Nov 14, 2021 · Byroja Federale e Hetimeve (FBI) ka filluar hetimet pasi që nga një prej serverëve të tyre janë dërguar mijëra e-mail të rrejshëm, që paralajmërojnë për sulm të mundshëm kibernetik. Agjencia amerikane e Inteligjencës ka njoftuar se incidenti ka ndodhur të shtunën në mëngjes, duke mos dhënë më shumë detaje, transmeton Telegrafi.

DA: 13 PA: 50 MOZ Rank: 98

Go URL

Ca'Lojera — SoilAir Selection

Ca'Lojera — SoilAir Selection. Ambra and Franco Tiraboschi started making wine in 1992, almost by accident. Franco’s background is in real estate and when he and Ambra encountered this property for sale, it seemed too good to pass up. But when harvest time came that year, they couldn’t find a buyer for the grapes, so they decided to make

DA: 24 PA: 9 MOZ Rank: 41

Go URL

Publikohet fotoja e monstrës që vrau 8-vjeçarin me lopatë

Nov 16, 2021 · Janë publikuar fotografi të dyshuarit për vrasjen e rëndë të 8-vjeçarit gjatë ditës së sotme në Fier, shkruan Gazeta Sinjali. Sipas disa dëshmive, i dyshuari e kishte rrëmbyer 8-vjeçarin, i cili më pas e kishte vrarë atë me lopatë dhe më pas e ka mbuluar me baltë në oborrin e banesës së tij. Nëna e […]

DA: 11 PA: 50 MOZ Rank: 87

Go URL

Recently Analyzed